Мавпеня пробігло три кола цирковою аре ною. Яку відстань пробігло мавпеня? Указівка. Довжину ді

аметра циркової аре ни дізнайтеся з мережі Інтернет. Відповідь = 122,46 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Minaev Vlad.

Ответ:

діаметр циркової арени становить 13м

довжина одного кола:

l = 2\pi \: r = \pi \: d

(візьмемо π=3,14)

мавпеня пробігло 3 кола тому:

l = 3\pi \: d = 3 \times 3.14\times13  = 122.46м

ВІДПОВДІЬ: 122,46 м