Туристичне бюро запропонувало Ганні відвідати на вихідний три міста. Ганна дізналася з Інтернету.

шо в кожному з них є 10 цікавих туристичних об'єктів. Дівчина планує обирати для поїздки лише одне місто і відвідати в ньому чотири цікавих об'єкти. Скільки всього в Ганни є варіантів вибору міста й чотирьох таких об'єктів у ньому? Уважайте, що порядок відвідування об'єктів неважливий.

Ответы на вопрос

Отвечает Актуов Арыстан.

Ответ:

630 варіантів

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти кількість варіантів вибору m об"єктів з n в одному місті , потрібно застосувати формулу сполук:

\displaystyle C_{m} ^{n} =\frac{n!}{m!*(n-m)}

де n - кількість об"єктів в місті

m - кількість об"єктів які будуть відвідувати .

Розв"язок :

Одне місто з трьох можна вибрати :

1 * 3 = 3 способами

n = 10

m = 4

Отже варіантів вибору 4-х об"єктів з 10-ти в одному з 3-х міст буде:

\displaystyle 3 * C_{m} ^{n} =\frac{n!}{m!*(n-m)!}= 3 * \frac{10!}{4!*(10-4)!} =3*\frac{10!}{4!*6!}=\\ \\ =3* \frac{10*9*8*7}{4*3*2*1} =3*5*3*2 *7=630

Всього є 630 варіантів вибору .