3. Novvoyxonadagi d kg unning b kilogrammidan non tayyorlanib, qolgani ikkita qopga teng qilib

solindi.Har bir qopda necha kg un bor? Ifoda tuzing​

Ответы на вопрос

Отвечает Базрова Лариса.

Ответ:

d=b+(2*x)

Пошаговое объяснение:

d(50)-b(30)=20/2=10

x=10