Від пристані вирушили в одному й тому ж напрямку катер і буксир. Швидкість катера 25 км/год, а

буксира- 17 км/год. Яка відстань будеміж ними через 3 годиним​

Ответы на вопрос

Отвечает Семерицкая Мария.

Ответ:

25х3=75 (км) - пройде катер за 3 години

17х3=51 (км) - пройде буксир за 3 години

75-51 = 24 (км) відстань між ними через 3 години