Кидають 2 монети. Знайти ймовірність того, що хоча б на одній монеті з`явилася цифра


Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Ответ:

С¹₂= \frac{2!}{1!*1!} = \frac{1*2}{1*1} = \frac{2}{1} =2

Пошаговое объяснение: