11. Розв'яжи задачу за зразком із завдання 10. Швидкість катера за течією ріки 15 км/год, а проти

течіїЗнайди:а) швидкість течії ріки;б) власну швидкість катера;9 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Студенникова Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай власна швидкість - х км/год, тоді швидкість течії - (х-9) км/год

Складемо рівняння:

х+(х-9)=15

2х= 15+9

2х=24

х=24:2

х= 12 км/год власна швидкість

12-9= 3 км/год швидкість течії