Знайдіть значення виразу ,обираючи зручний порядок обчислення : (5,94+2,383)-3,94​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернядьев Никита.

Ответ:

4.383

Пошаговое объяснение:

5,94+2,383-3,94=(5,94-3,94)+2,383=2+2,383=4,383