знайдіть об'єм залізної бочки, що виготовлено з прямокутного листа заліза розмірами 4,5 м і 6,28 м.

Висота бочки 1,5 м

Ответы на вопрос

Отвечает Петрович Арсений.

Ответ:

a = 4,5 м

b = 6,28 м

c = 1,5 м

V = a * b * c = 4,5 * 6,28 * 1,5 = 42,39 м3

Пошаговое объяснение: