СРОЧНО.Дві  сторони трикутника дорівнюють 10см і 16см ,а кут між  ними дорівнює 60°.Зн.

периметр трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юзик Максим.

Ответ:

40cm

Пошаговое объяснение:

ab=10,bd=16 , cos60

ab^2=ab^2+bd^2-2*ab*bd*cos60

ab^2=100+256-320*1/2

ab^2=196

ab=14

p=14+10+16

p=40 cm