Запишите частку у вигляді дробу і виділіть цілу і дробову частину 8/3 57/9


Ответы на вопрос

Отвечает Олейник Снежана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8/3= 2 2/3

57/9 = 6 1/3

Отвечает Шаков Валерий.

Ответ:

2 2/3, 6 3/9=6 1/3 дві цілих дві третіх і шість цілих три дев'ятих