Запишіть частку у вигляді дробу і виділіть з отриманого дробу цілу і дробову частину 43 : 12.

(Відповідь записувати через крапку з комою) 1 балл​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллина Лина.

Ответ:

 \frac{43}{12}

Пошаговое объяснение:

3 \times \frac{7}{12}

там выходит 3 целых 7/12. надеюсь правильно)