Швидкість течії 2,1 км в годину а швидкість катера проти течії -10,7 км/год Яка швидкість катера за

течією річки? ------------------------------------------ 5 клас​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Катя.

Ответ:

14,2 км/год

Пошаговое объяснение:

10,7 + 2,1 = 12,1 (км/год) власна швидкість катера

12,1 + 2,1 = 14,2 (км/год) швидкість катера за течією