Дано точки А(7;10), B(10;15), C(13;10), D(10;5). Довести, що чотирикутник АВСD ромб і записати

рівняння його висоти опущеної з вершини А.

Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

AB=√(7-10)²+(10-15)²=√9+25=√34

BC=√(10-13)²+(15-10)²=√9+25=√34 и т. д.