Яхта пливе 2 години за течією ріки й 3 години проти течії який шлях подолає як та за весь час руху

якщо швидкість течії ріки становить 2 кілометри годину а власне швидкість як ти 18 кілометрів годину

Ответы на вопрос

Отвечает Жебалов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(2×2)×18=72- по теченію

(3×2)×18=108- протів теченія