Яхта пливла 4 години за течією ріки Й 5 годин протитечії. Який шлях подолала яхта за весь час руху,

якщо швидкість течії ріки становить 3 кілометри години, а власне швидкість яхти 15 кілометрів годину

Ответы на вопрос

Отвечает Котелева Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15+3=18ки/год

18*4=72км проплила яхта за 4год.

15-3=12ки/год

12*5=60км

72+60=132км проплила яхта