Із двох міст, відстань між якими 216 км, виїхали назустріч один одному два велосипедисти. Швидкість

першого велосипедиста 12 км/год, а другого – в 2 рази більше. Скільки часу вони були в дорозі, якщо їм до зустрічі залишилося проїхати 72 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Пыресева Таня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

дано 12км/год перш

12*2=24км/год другий

12+24=36 км/год разом

216-72=144 км проїхали

відстань/швидкість=час

144/36=4 год були в дорозі