Б) з двох міст одночасно назустріч один одному вирушили два вершники, які зустрілися через 3 год.

Швидкість одноговершника була 15 км/год, а іншого - 20 км/год. Яка відстаньміж містами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Баяндин Кирилл.

Ответ:

105км

Пошаговое объяснение:

1)15+20=35(км/год) - швидкість зближення

2)35*3=105(км)

або

1)15*3=45(км) - проїхав перший

2)20*3=60 - проїхав другий

3)45+60=105(км)