Розв'яжи задачу. Миколка, Артем та Іван разом назбирали760 мушель. Скільки мушель назбирав

кож-ний із них, якщо Миколка та Артем разомназбирали 410 мушель, а Артем та Іван590 мушель?2. +hS Р1 ООО50616 229 О​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 760-410=350 назбирав Іван

2) 760-590=170 назбирав Микола

3) 350+170=520 назбирали Іван і Микола разом

4) 760-520=240

Відповідь 240 мушель назбирав Артем