Микола Артем та Іван разом назбирали760мушель.Скільки мушель назбирала кожний із них,якщо Микола та

Артем разом назбирали410мушель,а Артем та Іван 590мушель?

Ответы на вопрос

Отвечает Барабаш София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 410+590=1000

2) 1000-760=240- это Артём

3)410-240=170- это Микола

4)590-240=350- это Иван