Розкрийте дужки та зведіть подібні доданки 1) -4x-8(9-2x) 2)6(3x-2)+4(5x-1) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Авакян Аня.

Ответ:

-4×-8(9-2×)=-4×-76+16×=12×+16

6(3×-2)+4(5×-1)=18×-12+20×-4=38×-16