Два автобуси виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст швидкість руху першого автобуса 65

кілометрів за год другого 75 кілометрів за годину яка відстань між містами якщо через дві години після початку руху відстань між автобусами становила 140 кілометрі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бота Акбота.

Ответ:

420 км

Пошаговое объяснение:

За дві години перший автобус проїхав 65*2=130 км, другий відповідно 75*2=150 км, та ще й 140 км залишилось.

Теперь все це додаємо і отримуємо 130+150+140=420 км