Два автобуси виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст швидкість руху першого автобуса 65

км за год другого 75 км за годину яка відстань між містами якщо через дві години після початку руху відстань між автобусами становила 140 км ?

Ответы на вопрос

Отвечает Поляк Настя.

Ответ:420

Пошаговое объяснение:

65*2=130

75*2=150

130+150=280

280+140=420