Яка з наведених послідовностей є геометричною прогресією? А).2;4;6;8 Б)20;10;5;2;5 В) 13;31;13;31.

Г).114;31;62;124​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобпат Александр.

Відповідь:

Б

Покрокове пояснення:

20*0,5=10

10*0,5=5

5*0,5=2,5