Довжина басейну 50м ширина 8 мвисота 3 м.скільки кубічних метрів води вміщується в басейні.


Ответы на вопрос

Отвечает Тангиева Виктория.

Ответ:

50*8*3= 1200 м^3

Пошаговое объяснение:

Отвечает Караченцева Юлия.

Решение:

1) 50 * 8 = 400 (м) - Площа

2) 400 * 3 = 1200 (м)

Ответ: 1200 кубічних метрів води вміщується в басейні