Б) У квітні було відремонтовано 2/9 дороги від села до станції, у травні 6/7 залишку, а в червні

- решту 5 км. Скільки кілометрів дороги було відремонтовано втравні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Матвей.

Ответ: 30 км.

Пошаговое объяснение:

1 - \dfrac{2}{9} =\dfrac{9}{9} -\dfrac{2}{9} =\dfrac{7}{9}  (дороги) - осталось, когда было отремонтировано 2/9 дороги.

\dfrac{7}{9} -\dfrac{7}{9}  \cdot \dfrac{6}{7} =\dfrac{7}{9}-\dfrac{6}{9}=\dfrac{1}{9}  (дороги) - осталось, после того как было отремонтировано в мае 6/7 остатка, что составляет 5 км.

5 : \dfrac{1}{9} =45 (км) - 7/9 дороги.

45 : 9 · 7 = 35 (км) - вся длина дороги.

35 - 5 = 30 (км) - дороги было отремонтировано.