Мама купила дітям повітряні кульки 5 для донечки і 3 для сина. За всі кульки вона заплатила 24 грн.

Скільки заплатила мама кульки для доньки

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алина.

Ответ:

5+3=8

24÷8=3

3×5=15

Відповідь: 15 грн заплатила мама за кульки для доньки.

Отвечает Комаров Кирилл.

Ответ:

17.5 грн заплатила мама за кульки для доньки

Пошаговое объяснение:

1) 5+3=7(к.)

2) 24÷7=3.5(грн)

3) 3.5*5=17.5(грн)