Зі скелі злетіла ластівка і полетіла зі швидкістю 27 м/с. Коли лас- тівка була на відстані 600 м,

у тому ж напрямку відлетів стриж і через40 с перегнав ластівку. З якою швидкістю летів стриж? Побудуй прямокутник з такими вимірами: довжина однієї сторони 84 мм,а довжина другої становить 3/7 довжини першої сторони. Знайди периметр іплощу прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Нурбек.

№ 1.

1) 27 · 40 = 1080 м - пролетит ласточка за 40 с;

2) 1080 + 600 = 1680 м - пролетит стриж за 40 с;

3) 1680 : 40 = 42 м/с - с такой скоростью летел стриж.

№ 2.

а = 84 мм - длина прямоугольника

b = 3/7 · 84 = 84 : 7 · 3 = 36 мм - ширина прямоугольника

Р = (a + b) · 2 = (84 + 36) · 2 = 120 · 2 = 240 мм - периметр прямоугольника

S = a · b = 84 · 36 = 3024 мм² - площадь прямоугольника

Ответ: Р = 24 см; S = 30,24 см².