Розв'яжіть рівняння :1)41×(х-41)=02)-77×(0,25+х)=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Ответ:

х = 41

х = -0,25

Пошаговое объяснение:

1)41×(х-41)=0

розділимо обидві сторони рівняння на 41:

х- 41 = 0

х = 41 + 0

х = 41  

2)-77×(0,25+х)=0​

розділимо обидві сторони рівняння на -77:

0,25+х=0

х = 0 - 0,25

х = -0,25