Кыз бала 300 м жүгірды. бул барлык жолдын 3/4 болигын курайды. барлык жолда канша метр болган


Ответы на вопрос

Отвечает Ахунов Тимур.

Можно как самое лучшее? Пожалуйста!!!

Ответ:

Барлық жол - 400 м

Пошаговое объяснение:

Жүгірді - 300 м

Бұл барлығының 3/4 бөлігі

Барлық жол қанша метр

Есептеу:

300 / 3 = 100 (Жолдың 1/4 бөлігі)

3/4 + 1/4 = 300 + 100 = 400 м