Поможіть вирішить 3 рівняння!!! 1)5,6:x+0,16=0,3 2)4,13-1,7x=4,028 3)64:(2,4y+19,04)=3,2 ДАЮ 30

БАЛІВ напишіть повністю розвязане рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Куценко Влада.

Ответ:

1)x=40; 2)x=0,06; 3)y=0,4

Пошаговое объяснение:

1.

5,6:x+0,16=0,3

5,6 : х = 0,3- 0.16

5,6 : х = 0,14

х= 5,6:0,14=40

2.

4,13-1,7x=4,028

1,7х = 4,13 - 4,028

1,7х = 0,102

х = 0,102: 1,7

х=0,06

3.

64:(2,4y+19,04)=3,2

(2,4y+19,04)=64: 3,2

(2,4y+19,04)=20

2,4y= 20-19,04

2,4y=0,96

y=0,96: 2,4

y=0,4