Відстань між пунктами А і Б дорівнює 290 км. Одночасно назустріч один одному з цих пунктів виїхали

два автомобілі і зустрілися через дві години. Знайдіть швидкість кожного автомобіля якщо швидкість одного з них на 5 км за годину менша ніж швидкість іншого

Ответы на вопрос

Отвечает Мурлаев Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість одного автомобіля - х км/год, тоді швидкість другого

(х + 5) км/год. За 2 год перший автомобіль проїхав - 2х км, а другий - 2(х + 5) км.  Складемо рівняння:

2х + 2*(х + 5) = 290

2х + 2х + 10 = 290

4х= 290 - 10

4х =280

х=70 км/ год швидкість одного автомобіля

х+5= 70 + 5= 75 км/ год швидкість другого автомобіля