Відстань між пунктами А і В дорівнює 220 км. Одночасно назустріч один одному з цих пунктів виїхали

два автомобілі й зустрілися через 2 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 10 км/год менша, ніж швидкість іншого. У відповіді вкажіть БІЛЬШУ зі знайдених швидкостей! Запишіть ЛИШЕ ЧИСЛО, без одиниць вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Кучерявая Катя.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

x - скорость автомобиля с большей скоростью, км/ч.

220/(x+(x-10))=2

2x-10=220/2                 |2

x-5=55

x=55+5=60 км/ч - скорость автомобиля с большей скоростью.

60-10=50 км/ч - скорость автомобиля с меньшей скоростью.