1 катер 25км год 2 катер 34км год яка буде відстань між катерами через 6 год​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Лидия.

Ответ:

Відповідь: відстань між катерами за 6 годин 354 км

Пошаговое объяснение:

1) 25 множимо на 6 = 150 (км)- за 6 годин проїхав 1 катер

2) 34 множимо на 6=204 (км) - за 6 годин 2 катер

3) 150 + 204= 354 (км) - відстань між ними