Пж заделайте Знайдіть дріб, який дорівнює дроб 4/7 якщо різниця між знаменником та чисельником

цього дробу дорівнює 21.

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебай Айсулу.

Ответ:

28/49

Пошаговое объяснение:

4/7 = 28/49 , якщо чисельник та знаменник помножити на 7

49-28=21

Отвечает Балаклейский Виталий.

Нехай чисельник дробу дорівнює х.

Тоді знаменник дробу дорівнює х + 21.

Складаємо рівняння:

\frac{x}{x+21} = \frac{4}{7}

Складаємо пропорцію: 7x = 4(x + 21)

7x = 4x + 84

7x - 4x = 84

3x = 84

x = 28

Замість x пишемо знайдене число:

\frac{28}{28 + 21} = \frac{28}{49}

\frac{28}{49} = \frac{4}{7}