На двох садових ділянках 84 яблунь. Якщо з однієї з них пересадити на другу одну яблуню, то на ній

стане в 3 рази більше яблунь, ніж залишиться на другій. Скільки яблунь на кожній ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Lisovska Marta.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 84:4=21(ябл) -стане на меншій ділянці

2)21+1=22(ябл) було на першій

3)84-22=62(ябл)було на другій

або рівняння, нехай на меншій було х яблунь, стало х-1

3*(х-1)=84-(х-1)

3х-3=84-х+1

3х+х=85+3

4х=88

х=88:4

х=22 - менша

84-22=62 -більша