Кухарі шкільної їдальні наліпили 450 вареників і розклали їх на 9 квадратних таць,порівну на

кожну.Потім вони доліпили решту вареників і розклали їх на 4 круглі таці. Скільки вареників на круглих тацях, якщо на кожній із них на 10 вареників менше ніж на одній квадратній?

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгина Алина.

Відповідь:

160 вареників

Покрокове пояснення:

1)450 : 9 = 50 (вар.) - на квадратній таці

2)50 - 10 = 40 (вар.) -на круглій таці

3) 40 * 4 = 160 (вар.)