Задача 4 Периметр трикутника дорівнює 290 см. Одна з його сторін у 8 разів більша за другу, яка

на 70 см менша від третьої. Знайдіть сторони трикутника.Помогит ришить плз

Ответы на вопрос

Отвечает Лестьев Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р∆ = 290 см

1 сторона - 8х

2 сторона - х

3 сторона - х + 70

8х + х + х + 70 = 290

10х + 70 = 290

10х = 290 - 70

10х = 220

х = 220 : 10

х = 22

1 сторона (8х) = 8 * 22 = 176 см

2 сторона (х) = 22 см

3 сторона (х + 70) = 22 + 70 = 92 см

Р∆ = 176 + 22 + 92 = 290 см