Знайдіть периметр прямокутника, площа якого дорівнює 16,32 см2 а ширина - 3,2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Владислав.

Ответ:

Площа прямокутника обчислюється за формулою:

S = ab

a - довжина прямокутника

b - ширина прямокутника

З цієї формули можна дізнатися довжину сторону прямокутника

a = S / b

a = 16.32 / 3.2 = 5.1 дм

Площа для знаходження периметра:

Р = 2 (а + b)

Р = 2 (5.1 + 3.2) = 2 * 8.3 = 16.6

Пошаговое объяснение: