Зайди всі натуральні значення х,за яких подана нерівність буде правильна:1/5<х/15≤1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Шарпило Вадик.

 \frac{1}{5}  <  \frac{x}{15}  \leqslant  \frac{1}{3}  \\  \frac{x}{15}  >  \frac{1}{5}  \\  \frac{x}{15} \leqslant  \frac{1}{3} \\ x > 3 \\ x \leqslant 5 \\ x∈(3;5]