График уравнения -11x-8y=-2 проходет через точку c ординатой 3. Найдите обциссу этой точки


Ответы на вопрос

Отвечает Цементова Софія.

Покрокове пояснення:

Дано : -11x-8y=-2  

            у=3

Знайти: x - ?

Розв'язання :

Підставляєм значення y (3) в рівняння і виходить:

-11х-8*3=-2

Множимо 8 і 3 і виходить 24.

-11х-24=-2

Переносимо число -24 на праву сторону і міняємо його знак ( - міняєм на + і навпаки при переносі на іншу сторону).

Виходить:

-11х=24-2

Віднімаємо від 24 число 2 і виходить 22.

-11х=22

Щоб знайти x, ділимо 22 на -11 .

x = 22 : ( -11)

22 поділити на -11 виходить -2.

х=-2

Відповідь:

х=-2

Отвечает Коваленко Кристина.

Ответ:

-2

Пошаговое объяснение:

-11x-8y=-2   у=3

-11х-8*3=-2

-11х-24=-2

-11х=24-2

-11х=22

х=-2