Чи є пара чисел (2; -1) розв'язком рівняння 5х - у = 11ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКА ​


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонов Ваня.

Ответ:

Так

Пошаговое объяснение:

5*2-(-1)=11

10+1=11

11=11

Отвечает Мятова Софья.

Ответ:

Так

Пошаговое объяснение:

Підставляємо замість х=2 замість y=-1

5*2-(-1)=11

10+1=11

11=11