1. Першого дня друкарка надрукувала 32 сторінки тексту, а другого 54. За всю роботу ій заплатили

516 гривень. Яку суму заробила друкарка кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Огородник Никита.

192 за 1 день

324 за 2 день

Пошаговое объяснение:

516:(32+54)=6--платили за 1 листок

32*6=192--заробила за перший день

54*6=324--заробила за 2 день

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

516÷(32+54)=6

32•6=192

54•6=324