На трьох полицях лежить 17 книжок. На першій з них - на 5 книжок більше, ніж на другій, а на третій

- на 3 книжки менше ніж на другій. Скільки книжок на першій полиці? Срочно пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Жигаров Максим.

Ответ:

(x + 5) + x + (x - 3) = 17 \\ x + 5 + x + x - 3 = 17 \\ x + x + x = 17 - 5 + 3 \\ 3x = 15 \\ x = 15 \div 3 \\ x = 5

на второй полке лежит 5 книг

5+5=10

на первой полке лежит 10 книг

5-3=2

на третьей полке лежит 2 книги