Якщо від задуманого числа відняти 9 і результат помножити на 11, то вийде 132. Знайди задумане число


Ответы на вопрос

Отвечает Криштоп Дмитрий.

(х-9)*11=132  | : 11

x-9=12

x=12+9

x=21