Г) Буратіно заробив у ляльковому театрі 500 монет. 40% грошей він віддав за курточку для тата

Карло, а на 20% грошей купив морозива.Скільки грошей залишилося у Буратіно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кан Анастасия.

Відповідь:200

Покрокове пояснення:500-(40%+20%)=500-60%;

500/100·60=300(монет)-60%

500-300=200(монет)-залишилось

Відповідь:200 монет.