Розв'яжи рівняння х -2 = -8​


Ответы на вопрос

Отвечает Никликина Анастасия.

Ответ:

х = -6

Пошаговое объяснение:

1) x - 2 = -8

2) x = -8 + 2 (при переносі знак міняється)

3) х = -6

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х = -8 + 2

х = -6