одне з чисел на 8 менше за інше.Знайти їх , якщо їх сума 34.Хто добра людина допоможіть будь ласка

дам 100 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь: перше число - x

друге число - х-8

Рівняння:х+х-8=34

2х=34+8

2х=42

х=42/2

х=21

Отже, перше число 21, а друге число 13

Покрокове пояснення:

Удачі, зайчик!)