5.* Знайти периметр трикутника, дві сторони якого мають по 5 см 8 мм, а третя сторона — на 3 см

коротша, ніж сума першихдвох сторін.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаланков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5,8 * 2= 11см 6 мм  сума двох сторін

11,6 - 3 = 8 см 6 мм третя сторона

Периметр трикутника дорівнює: Р= 11,6 + 8,6 = 20 см 2 мм