1. Розв'язати задачі. 1. Дві бригади учнів зібрали 7 кошиків моркви всього84 кг. Перша бригада

зібрала 36 кг моркви, а другарешту. Скільки кошиків моркви зібрала кожна бригада​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Настя.

Ответ:

1) 84-36=48 кг -зібрала 2 бригада

2)84÷7=12 кг - 1 кошику

3)36÷18=2 кош - 1 бригада

4) 48÷18=4 кош - 2 бригада

Отвечает Borisov Maks.

Ответ:

48

Пошаговое объяснение:

84-36=48