Дві бригади зібрали 7 кошиків всього 84кг моркви. Перша б. Зібрала 36кг, а друга решту . Скільки

кошиків зібрала кожна бригада

Ответы на вопрос

Отвечает Елфимов Ярослав.

Ответ:

якщо перша зибрала 36 кг моркви то друга 84-36=48 зібрала друга бригада

Отвечает Кот Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

84:7= 12(кг)- в одному кошику

84-36=48( кг) - зібрала 2 бригада

48: 12= 4( к)  зібрала 2 бригада

7-4=3(к)зібрала 1 бригада